fbpx

TÜM YORUMLAR için TIKLAYINIZ

ZEYNEP, 10.04.2020;

Büşra Hanım’ ı çalıştığı Kim Psikoloji’de bir seminer verirken izledim. çocuklarla ilgili bir seminerdi. profesyonelliği, meslek sevgisi, özeni; çocuklara ve aileye bakış açısı hoşuma gitti. 10 yaşındaki kızımın özellikle sınav döneminde artan kaygı problemleri vardı. onunla ilgili kendisinden yardım aldık. kızımla diyaloğu kızımın da çok hoşuna gitti. özel konularını paylaştığı büşra hanım, onun için “özel bir abla” oldu, aralarında güzel bir bağ oluştu. kızıma emdr ve oyun terapisi uyguladı, bana da kızıma nasıl yaklaşmam gerektiğiyle ilgili ve oğlumla ikisi arasında dengeyi daha iyi nasıl kurmam gerektiğiyle ilgili danışmanlık yaptı. aldığımız yardımdan ailecek fayda gördük. teşekkür ediyoruz.

BETÜL, 09.09.2019;

merhaba, benim Büşra hanımla yolumun kesişmesi 3,5 yaşındaki oğlumun yaşadığı, çok basit gibi gözüken bir durum sonrasında oğlumun oyunlarındaki değişikliği fark edip bir arayışa girmemle oldu. Üstüne bir de baba annesi aniden vefat etmişti ve durum dahada zor bir hal almıştı.Açıkçası çözüm aramaya gittiğim halde etrafında etkisi ile bu oyun terapisinin çok da işe yarayacağını düşünmemiştim. ta ki adım adım oğlumdaki değişikliği fark etmeye başlayana kadar…Büşra hanımın bana kattıkları o kadar değerli ki..Sayesinde oğlum üstünü kapatıp yok saydığı, içinde sıkışıp kalan ve onu çok ama çok üzen duyguları 3,5 yaşında olmasına rağmen benimle konuşmaya paylaşmaya başladı… Elhamdülillah eski neşeli günlerinize geri döndük… Büşra hanım tanıyabildiğim kadarıyla işini ve çocukları çok seven, vaktine ve saatine riayet eden, iş disiplini olan çok tatlı bir danışman… Bize geçici bir süreliğine faydadan ziyade bir ömür boyu çocuklarıma uygulayabileceğim çok ama çok değerli bilgiler öğretti.. Ben buradan da tekrar kendisine teşekkür ediyorum ve işin içinden çıkamayan ebeveynlerin de ihmal etmeden gidip yardım almalarını tavsiye ediyorum…

DERYA, 27.06.2019;

Büşra Hanım ile okul aracılığı ile tanıştık.İyi ki hayatımıza girmiş.6 yaşında bir erkek çocuğuna sahibim.Kendimin çok ilgili bir ebeveyn olduğunu düşünüyordum.Saatlerce vakit geçirmek,sabahlara kadar onunla uyumamak vs… Çalışan bir anne olduğum için hep onun eksikliği olduğuna inananlardandım. Oğlum bebekliğinden bu yaşına kadar çok ağlayan,inatlaşan, korkuları olan , öz güveni olmayan, kalabalıktan korkan ,içine kapanık, yapamayacağını düşündüğü işlere hiç bulaşmayan,kaygıları olan, yaşı gereği hiç düşünmemesi gereken konuları kendine dert eden ve hiç büyümeyen paşalar gibi büyütülen bir çocukmuş meğersem.. 6 yıllık Annelik sürecime yenilikler katan insana sizlerin huzurunda teşekkür ederim. Büşra Hanım’ın yardımları ve desteğiyle 9 ayda bu konuların üstesinden geldik ve oğlum bu kabuğundan eğlenerek zarar görmeden çıktı.Sadece biz değil,çevremizdeki tüm insanların dikkatini çekiyor bu değişim. Biz anne ve babalar yakıştırmıyoruz yavrularımıza bazı etiketleri.Ama farkında olmadan onların bu sürecine destek vermeyerek geleceklerine zarar veriyoruz. İlk görüşmelerde konuların abartıldığını düşünüyorsunuz.Süreç ilerledikten sonra görüyorsunuz ki çocuğunuza şimdiye kadar yaptığınız en doğru şey. Danışmanlara olan ön yargılarımızı kırıp,anne ve babalarımızın zamanında olmadığımızı düşünerek kesinlikle çocuklarınız için kaygılarınızın olduğunu düşünüyorsanız BÜŞRA HANIM ile tanışmanızı kesinlikle tavsiye ediyorum.

BÜŞRA, 23.05.2019;

Kesinlikle tavsiye ediyorum diye başlamaktaysa mutlaka tanışmanızı öneriyorum illaki özel bir durum olmasını beklemek yerine çocuklarımızın eğitimi ve gelişimi süresince büşra hanım gibi bir danışmandan tavsiye almamızın çok önemli olduğunu geçte olsa farketmiş durumdayım ne yazıkki biz çok ani bir travmadan sonra iki çocuğumla birlikte tanıştık yaklaşık 3 aylık bir süre zarfında çok güzel sonuçlar aldık kızım 7 yasında olmasına rağmen yaşadığı kayıptan sonra büşra hanımın desteği ile hem okul hayatı hem aile ilişkilerinde çok güzel yol katetti büşra hanımın danışanı ile arasında kurduğu bağ çok güçlü ve kalıcı Ayrıca en çok sevdiğimiz desteği çocukların sıkıntısını anlamaya çalışırken aile yi buna dahil edip en çokta bize yol gösterici olmasıydı 10 yıllık anne tecrübesine sahip olmama rağmen her görüşmemizde yeni bir bakış açısı öğrenmek güzeldi çocuklarına karşı farkındalığını geliştirmek isteyen tüm ebeveyn lere büşra hanımla tanışmalarını tavsiye ediyorum.

FATMA, 10.12.2018;

Büşra Hanım ile tanışmamız bir akrabamız tavsiyesi ile oldu. Yanına gitmeden önce internet üzerinden araştırma yaptığımızda instagram hesabındaki çocuklar ile ilgili paylaştığı yararlı bilgiler dikkatimizi çekti ve işi ile son derece ilgili biri olduğu kanaati oluştu. Yanına gittiğimizde kızımız ve bizim ile ilgileniş tarzı hoşumuza gitti. Kızımın kaygılı tavrı biranda dağıldı, bunların yerine her hafta Büşra ablasını görmek için can atan bir çocuk haline geldi. Biz Büşra Hanım ile altı aylık bir süreçten geçtik, bu altı ay bize ve çocuğumuza çok faydalı oldu. Kesinlikle tavsiye ediyorum ve alacağınız danışmanlıktan memnun kalacağınızdan %100 eminim.

SERDAR, 16.11.2018;

Büşra hanımı tanımıyordum.Eşimin arkadaşının tavsiyesiyle kendisini tercih ettik.Büşra hanıma başvurduğumuzda kafamız epeyce karışıktı 6 yaşındaki oğlumuz epey kaygılı bir çocuktu bu durum hayatımızın her alanında kabusumuz olmaya başladı sürekli bana yapışık bi çocuk okula gitmemek için gösterilen dirençler sık sık yaşanan öfke nöbetleri ve kardeş kışkançlığı..Anne baba olarak baş edemeyeceğimiz bir hal almaya devam ediyordu.Hayatımda aldığım en doğru karar oğlumu piskoloğa götrürmeye karar vermek oldu.Şanslıydık ki hayat karşımıza Büşra hanım gibi işini severek disiplinle yerine getiren her gittiğimiz seansta bizi aynı pozitiflikle karşılayan bir psikolog çıkardı.Hepimiz insanız bir anımız bir anımızı tutmaz duygu durumlarımız devamlı değişirken kendisinin her seansta devamlı güler yüz ilgi ve alaka ile sorunlarımıza candan yardımcı olma çabası kesinlikle profesyonelliktir.Yaklaşık üç aydır terapi sürecimiz devam ediyor ve bu kısa sürede o kadar mesafe katettik ki.Şimdiye kadar ailece boşuna eziyet çektiğimizi düşünüyorum.Büşra hanımın tespitleri tavsiyeleri tam yerindeydi bize verdiği taktiklerle epey rahatladık. Oğlumun hızlı değişimi öğretmeninide şaşırttı.Ayrıca Büşra hanımdan 2 yaşındaki kızım içinde güzel tavsiyeler aldım.Seans dışındaki günlerde de kendisine rahatça ulaşabildim.Ben kendisinden çok memnun kaldım gönül rahatlığıylada TAVSİYE EDİYORUM.Bizim yaşadığımız sorunları yaşayan arkadaşlar denk gelirse kesinlikle tereddüt etmeden bi uzmandan yardım almaya çekinmesinler.Bazen dışardan resmin nasıl göründüğüne bakmaya ihiyacımız olabiliyor ve erteledikçe daha da zorlaşıyor….

VİOLA, 02.11.2018;

Büşra hanımla tanıştığımız için gerçekten kendimi çok şanslı hissediyorum.Bize ilaç gibi geldi.Kendisi çok güler yüzlü çok cana yakın ve her konuda yardımcı oldu.Kızım bir travma yaşadı , çok hırçın, çok fevri davranışları vardı ve bunları hep Büşra hanım sayesinde aştık.Beni de bir anne olarak kızıma nasıl davranmam gerektiği konusunda yönlendirdi.Kızımla ilişkimiz Büşra hanım sayesinde daha da çok güçlendi.Çok ama çok memnunum Allah Razı olsun her zaman duacınız olucaz….Viola

NİDA, 25.04.2018;

Merhabalar biz Büşra hanımla küçük kızım doğduğunda ablasının mide bulantıları baş dönmeleri huzursuzluk bir yere sığamamak ve iştahsızlık problemleri ile başvurduk bundan önce doktora gidip bütün tahlillerini yaptırdık ama herşey normaldi bize kardeş kıskançlığı olabileceğini söylediler.Daha sonra kısıklıda önünden defalarca geçtiğimiz KİM psikoloji merkezini aradık bizi sağ olsun Büşra hanıma yönlendirdiler iyiki onunla tanışmışız iyiki yolumuz Büşra hanımla kesişmiş kızım için bir abladan daha öte bir yol gösterici oldu uyguladığı oyun terepisi ile bizimle kurduğu iletişimle bizim farkında olmadığımız bilmediğimiz davranışlarımıza yol gösteren rehber oldu Bu sırada kızımızın hayatında olumlu yönde değişiklikler oldu senelerce süren biZimle yatmak isteğini aşama aşama hal ettik 👏Daha konuşkan daha dinamik mutlu bir çoçok oldu bütün bu yaptıkları için Büşra hanıma sonsuz teşekkürü bir borç bilirim hanımefendi duruşu ,Güleryüz’ü,çoçuklara yaklaşımı ve profesyonel oluşu pozitif enerjisi daim olsun sizi çok seviyoruz ❤❤❤❤🙏🙏🙏

VİLDAN, 11.01.2018;

Büşra Hanım ile tanışmamız tanıdık vesilesi ile oldu.Kendisi ilgili,samimi en önemlisi de oldukça donanımlı bir psikologdur. Kızım da içe kapanıklık ve duygularını rahatça ifade edememesi durumu vardı.Büşra hanım sayesinde çok kısa bir sürede bu sorunlarımızın üstesinden gelmiş olduk.Sorunlarımızın çözümlemesinden daha fazlası içinde bize yol gösterdi. Bizi zor durumda bırakan konuları oyunlarımıza nasıl dahil etmeliyiz,kızımıza duygularının dışa vurumu ile ilgili nasıl yardımcı olmalıyız gibi… Bir anne olarak benim için daha önemlisi Büşra hanım a görüşmelerimiz dışında da rahatça ulaşabiliyor oluşumdu.Zorlandığımı hissettiğim her konuda destekçim oldu. Danışmana ihtiyaç duyan ailelere Büşra hanımı gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.Kendisine teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

ÖZGE, 07.05.2015

Busra hanimla bir arkadasimin tavsiyesi ile gorusmeye basladik. 4,5 yasindaki kizimla aralarinda cok guzel bir bag kurdular. Calisan bir anne olarak kizimla nasil daha fazla kaliteli vakit gecirebilecegimi bana gosterdi. Zaman zaman goremedigimiz seyleri gormemi ve kucuk zannettiklerimizin bazen cocuklar icin ne kadar onemli oldugunu farketmemizi sagladi. 1 seneye yakin bir sure seanslarimiz devam etti ve ben kendisinin hem kizima hem bize yaklasimindan cok memnun kaldim. Seanslarimiz bittikten sonra bile telefonla durumumuzu takip etmesi bize ve kizima verdigi degeri gosterdi, ve onca danisaninin arasinda tekrar aklina gelmemiz beni cok mutlu etti. Kendisine hersey icin cok tesekkur ediyorum.

RUKİYE, 17.03.2014;

Merhaba, Bundan 6 ay öncesi eşimle yaşadığım bazı sıkıntılardan dolayı kısa süreli bir ayrılık yaşadık. Bu dönem içinde 5 yaşındaki oğlum ve 7 aylık kızımla beraberdim. Bu ayrılıktan oğlum sıkıntılarını önceleri belli etmesede daha sonra gözlerinde,ağzında ve boynunda yapmış olduğu bazı tiklerle kendini gösterdi. Bu tiklerin sıklaşması üzerine yaptığımız araştırmalar sonucunda Büşra Hanım’a ulaştık. Oğlum ile yapmış olduğu üçüncü terapiden sonra bütün tikleri bir anda kayboldu. Bu kadar kısa süre içerisinde bunu başarması bizi hayretler içinde bıraktı. Oğlumla terapileri devam ederken bizede ona yaklaşımlarımız konusunda yol gösterici oldu. Çok samimi, içten,sıcak,güler yüzlü yaklaşımı ile oğlumuzun güvenini kazandı. Sonrasında terapilerimize utangaçlık ve öz güvenin desteklenmesi konularında devam ettik. Şu anda oğlum hem okulda hem çevrede kendisini çok daha rahat ifade edebiliyor. Ayrıca bizi aile olarak bütüncül değerlendirdiğinden, yine yol göstermesi sayesinde eşimle aile danışmanlığı almaya da başladık. Bende Büşra Hanım’ı şiddetle tavsiye ediyorum. Göstermiş olduğu profesyonel ve samimi yaklaşımından dolayı kendisine teşekkür ediyor,başarılarının devamını diliyorum.

TÜM YORUMLAR için TIKLAYINIZ

error: Content is protected !!